Series
Ratings
34
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- Poker FaceRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
MarsRated ★ 5.0- MarsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0