Titles you rated
Them Season 1Rated ★ 4.0- Midnight MassRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 4.5