Series
Ratings
35
Classroom of the EliteRated ★ 5.0- Fermat no RyôriRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
AjinRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5