Series
Ratings
31- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0