Series
Ratings
300- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- AemaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0