Series
Ratings
270- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The AcolyteRated ★ 2.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Death's GameRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
- Doona!Rated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0