Series
Ratings
178
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 5.0
- Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 5.0
- Baki Hanma Season 1Rated ★ 5.0
- Kakegurui TwinRated ★ 2.5
- Call of the Night Season 2Rated ★ 3.0
Call of the NightRated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0- I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
- Betrothed to my Sister's ExRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 5.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 5.0- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 1.5