Movies
Ratings
54
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0- Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0