Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- The Hijacking of Flight 601Rated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.0- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- Meant To BeRated ★ 1.5
- Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 3.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Money Heist: From Tokyo to BerlinRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0