Series
Ratings
36- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Fool Me OnceRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Keeping Up with the KardashiansRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0