Series
Ratings
134- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
- Creature CommandosRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0- Dan Da DanRated ★ 5.0
- Nine PuzzleRated ★ 2.0
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
World on a WireRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0