Series
Ratings
135
Sweden LaundryRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 3.0- MisaengmulRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5- My Fair LadyRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0- Country DiariesRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.5