Series
Ratings
98- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- LTNSRated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- High CookieRated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- My NameRated ★ 3.0