Series
Ratings
69
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5