Series
Ratings
48
From Five To NineRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0