Series
Ratings
22
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0