Series
Ratings
12
The SimpsonsRated ★ 5.0
RugratsRated ★ 5.0- 101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 4.0
- Salyers SpecialRated ★ 5.0
- Slayers ExcellentRated ★ 4.0
Please Save My EarthRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 5.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0