Series
Ratings
46
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0