Series
Ratings
43- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
- Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0