Series
Ratings
268
Chief KimRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Three DaysRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- Pippi LongstockingRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 2.0