Series
Ratings
196
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 5.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5- BernardRated ★ 4.0
- The Acting SchoolRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5- 영화가 좋다Rated ★ 2.0