Series
Ratings
18
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- Sakamoto DaysRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0