Series
Ratings
22
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5