Series
Ratings
19
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0