Titles you rated
TripleRated ★ 0.5
The PromiseRated ★ 2.5
Queen's FlowerRated ★ 0.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 0.5
IslandRated ★ 2.0
Hart of DixieRated ★ 1.0
Hart of DixieRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0- BloodlineRated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 1.0
One Tree HillRated ★ 2.0
StyleRated ★ 0.5
One Tree HillRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 1.0- Can We Love?Rated ★ 1.0
Precious FamilyRated ★ 1.0
Goddess of MarriageRated ★ 0.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 0.5