Series
Ratings
48
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 5.0
My Absolute BoyfriendRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0