Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Justice PaoRated ★ 4.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5