Series
Ratings
13
TazzaRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0