Series
Ratings
26
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 5.0