Series
Ratings
17
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0