Series
Ratings
45- Teen Titans Go!Rated ★ 3.0
- Teen Titans Go!Rated ★ 2.5
- Teen Titans Go!Rated ★ 3.0
- Teen Titans Go!Rated ★ 3.5
Teen Titans Go!Rated ★ 3.0- Teen TitansRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Roosevelt GameRated ★ 3.5
Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 3.0
Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5