Series
Ratings
203- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0

I Live AloneRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
When the Devil Calls Your NameRated ★ 0.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.5