Series
Ratings
223- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- GachiakutaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- PlutoRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5