Series
Ratings
139
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0