Series
Ratings
24- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0- Tong: MemoriesRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0