Series
Ratings
22
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Unkind WomenRated ★ 1.5