Series
Ratings
20
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0- SangdoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5