Series
Ratings
138
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 4.5
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0- FirebirdRated ★ 3.5

Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5