Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5