Series
Ratings
37- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5- The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
- Generation KillRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5