Series
Ratings
701- Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.5
- Ode to Joy Season 5Rated ★ 3.0
- Ode to Joy Season 4Rated ★ 4.0
- Ode to Joy Season 3Rated ★ 4.0
- Marvelous WomanRated ★ 0.5
- Unforgettable LoveRated ★ 1.5

Perfect and CasualRated ★ 3.0- You Are My SecretRated ★ 4.0
- The Ingenious One Season 2Rated ★ 0.5
- Guardians of the DafengRated ★ 1.0
- Whispers of FateRated ★ 1.0
- Coroner's DiaryRated ★ 1.0
- FilterRated ★ 4.0
- Fated HeartsRated ★ 1.5
- Love Me, Love My VoiceRated ★ 2.0
- Lost You ForeverRated ★ 3.0
- In the Name of BlossomRated ★ 3.0
- Flourished PeonyRated ★ 3.0
Be My PrincessRated ★ 3.0- Royal RumoursRated ★ 1.5