Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5