Series
Ratings
29- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- DopesickRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0