Series
Ratings
69
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
Byplayers Season 2Rated ★ 5.0
Mother GamesRated ★ 4.5
FIRST CLASSRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0