Series
Ratings
240
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 1.5- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0
- Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Coffee HouseRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Merry MaryRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5