Series
Ratings
62- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
- TriggerRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Super CubRated ★ 3.0- Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0