Series
Ratings
117- A Shoulder to Cry OnRated ★ 3.0
- Doctor SlumpRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- The Good Bad MotherRated ★ 3.5
- RevenantRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 3.5
- Divorce Attorney ShinRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5