Series
Ratings
66- DoubtRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The Brothers SunRated ★ 3.0
AwakenRated ★ 0.5- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- A Model FamilyRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5- Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5