Series
Ratings
84
My MisterRated ★ 4.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- SANCTUARYRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- My NameRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0- You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0