Series
Ratings
817
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Limit BreakRated ★ 3.5- My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 4.5
- UnboundRated ★ 3.5
- Tamon’s B-SideRated ★ 5.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.0- Ramune MonkeyRated ★ 2.5
- Detective, Your Backpack is OpenRated ★ 2.0
- Saint Love SurvivorsRated ★ 1.0
- Uso ga Uso de Uso wa Uso daRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0- Fermat no RyôriRated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 5.0